اساتید مهدویت

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

مهلت شرکت در جشنواره ملی مهدویت جهاد دانشگاهی واحد قم تمدید شد

مهلت شرکت در اولین جشنواره ملی مهدویت جهاد دانشگاهی واحد قم در بخش‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری به مدت یک ماه تمدید شد.
مهلت شرکت در جشنواره مهدویت تمدید شد
مهلت شرکت در اولین جشنواره ملی مهدویت جهاد دانشگاهی واحد قم در بخش‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری به مدت یک ماه تمدید شد.
اولین جشنواره ملی مهدویت به همت جهاددانشگاهی واحد استان قم و همکاری نهادهای علمی و فرهنگی دانشگاهی و حوزوی و اجرایی کشور برگزار می‌شود.
این جشنواره که با هدف توسعه و ترویج فرهنگ متعالی مهدویت و با رویکرد های مختلف برگزار می شود شامل بخش های هنری، فرهنگی، کتابخوانی، رسانه، فضای مجازی و پژوهشی با محوریت موضوع همایش دکترین مهدویت (چالش های عصر غیبت) است.
در بخش پژوهشی به موضوعاتی چون چالش های اجتماعی و سیاسی، اعتقادی و فرهنگی با ریز موضوعات گسترده پرداخته می شود؛ همچنین در راستای تعمیق و ترویج این مباحث، نشست های تخصصی نیز در مراکز علمی حوزوی و دانشگاهی برگزار می شود.
مهلت ارسال آثار تا ۱۵ آبان ماه سال جاری بود که بنا به استقبال شرکت کنندگان این تاریخ تا یک ماه دیگر یعنی ۱۵ آذرماه تمدید شد؛ همچنین مهلت ارسال اثر در بخش پژوهشی تا ۱۵ بهمن ماه است.
علاقه مندان می توانند آثار خود را به از طریق دبیرخانه دائمی جشنواره به نشانی قم، بلوار الغدیر ابتدای خیابان صفاشهر کوچه جهاددانشگاهی(۱/۱) و سایت جشنواره به نشانی www.mahdaviatfest.ir و پیام رسان ها به نشانی @mahdaviatfest ارسال کنند.
برای اطلاع از بخش های مختلف جشنواره به صفحه اول مراجعه نموده و بخش مد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و پیگیری اخبار جشنواره در شبکه های اجتماعی ایتا و سروش با ما همراه باشید.
آدرس کانال جشنواره : Mahdaviatfest_ch@
اینستاگرام : mahdaviatfest.ir@
آخرین ویرایش
در 1397/8/22 11:49

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366