پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

طراحی تقویم دانشجویی مهر مهدوی

تقویم دانشجویی «مهر مهدوی» مبتنی بر گزیده‌ای از معارف مهدویت و بیان برخی از مطالبات مقام معظم رهبری از جوانان طراحی شد. این تقویم مهدوی که بازده زمانی سال تحصیلی مهر 92 تا شهریور 93 را پوشش می‌دهد.
تقویم دانشجویی «مهر مهدوی» توسط واحد دانشجویی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان تهران مبتنی بر گزیده‌ای از معارف مهدویت و بیان برخی از مطالبات رهبری از جوانان، طراحی و در اختیار عموم قرار گرفت.
در این تقویم مهدوی که بازده زمانی سال تحصیلی مهر 92 تا شهریور 93 را پوشش می‌دهد، مباحثی نظیر فلسفه غیبت، منتظر بصیر، ضرورت حضور امام در جامعه، امام سبب قرار زمین، واسطه فیض ضرورت یا...؟، هدایت تکوینی متوقف بر وجود امام، الگوی منتظران کیست و فرد منتظر نورانی است مورد بررسی قرار گرفته است.
همچنین مباحثی که در دوره «ره ‌انتظار دوست» ویژه دانشجویان تهرانی برگزار شده بود در این تقویم «مهر مهدوی» به چشم می‌خورد، موضوعاتی نظیر راهکارهایی برای پیوند با امام زمان(عج)، اندیشه مردم سالاری مبتنی بر چیست، ویژگی‌های نائب عام حضرت در روایات، مقدمات ظهور در مسیحیت صهیونیسم، استعمار توهم توطئه است، اسلام انقلابی شیعی در خاورمیانه، نگاه عالمانه و انتظار، برداشت‌های غلط از انتظار فرج و پیشرفت‌ علمی در جامعه مهدوی مورد بررسی قرار گرفته است. جهت دریافت تقویم مهر مهدوی اینجا کلیک نمائید.
آخرین ویرایش
در 1392/12/7 23:44

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366