پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

ششمین دوره طرح اربعین خودسازی

دبیرخانه کانون‌های مهدویت، ششمین دوره طرح سراسری اربعین خودسازی را با عنوان «تا اربعین حسینی» برگزار می‌نماید. به کسانی که پس از تلاوت هر صفحه، روزانه یک نکته قرآنی همراه با شماره صفحه و آیه ارسال نمایند به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا می‌گردد.
دبیرخانه کانون‌های مهدویت، ششمین دوره طرح سراسری اربعین خودسازی را با عنوان «تا اربعين حسینی» برگزار می‌نماید. محتویات این دوره عبارتند از:
ـ چهل روز، عيب‌پوشی از دیگران
ـ چهل روز، تلاوت زیارت عاشورا
ـ چهل روز، روزانه تلاوت دو صفحه قرآن (از ابتدای صفحه 321) و تدبر در آن
ـ چهل روز، هر روز 14 صلوات نثار سلامتی حضرت ولی عصر (عج)
به کسانی که پس از تلاوت هر صفحه، روزانه یک نکته قرآنی همراه با شماره صفحه و آیه ارسال نمایند به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا می‌گردد.
شرکت کنندگان می‌توانند نکات خود را از طریق سامانه پیامکی و رایانامه ارسال نمایند.
دوستان عزیز دقت نمایند که حتماً شماره صفحه و آیه را در ابتدای پیام ذکر نمایند.
ثبت‌نام در این طرح از طریق سامانه پیامکی و رایانامه زیر میسر می‌باشد که برای این امر نام و نام خانوادگی، آدرس رایانامه و شماره تلفن همراه (جهت اطلاع‌رسانی محتوای هر دوره)، سن، شهر محل زندگی و دانشگاه محل تحصیل (درصورت دانشجو بودن) خود را به شماره یا رایانامه زیر ارسال فرمایید.
شماره پیامکی: 30002558000313
آدرس رایانامه:Info@Dabirkhane12.com
هدف از گردآوری این اطلاعات، اطلاع‌رسانی محتوای دوره‌های بعدی به شما دوستان ارجمند می‌باشد.
زمان آغاز ششمین دوره طرح، 24آبان‌ماه 1392 مطابق با 11محرم1435 می‌باشد، ولی لازم به‌ذکر است زمان آغاز دوره به‌منزله پایان ثبت نام نمی‌باشد و علاقه‌مندان می‌توانند در هر زمانی با ثبت نام به جمع چله‌نشینان بپیوندند و اربعین خود را آغاز نمایند.
از ویژگی‌های این دوره اتمام آن در روز اربعین امام حسین(ع) می‌باشد.
همراهانی که در دوره‌های گذشته طرح شرکت نموده‌اند، توجه نمایند که پایان هر دوره به منزله ترک محتوا دوره نمی‌باشد، لذا نگهداری و مداومت بر محتوای اولین دوره‌های گذشته را همچنان ادامه دهند تا از ثمرات و نتایج آن به‌طور مداوم بَهره‌مند گردند.
افراد علاقه‌مند در هر زمانی می‌توانند با ارسال مشخصات خود همراه با دیگران به تقویت نفس خویش بپردازند و با پایان هردوره طرح مراقبت خود را ادامه دهند تا چهل روز را به پایان رسانده و همچنین همگام با دیگران دوره بعدی را آغاز نمایند.
از مزیت‌های این طرح تبدیل این خصلت‌ها به عادت در پایان هر اربعین می‌باشد و امید است هریک از این فضیلت‌ها در پایان هر اربعین ترک نگردند و به شکل عادت در آمده و ادامه یابند.
در پایان از پروردگار مهربان می‌خواهیم تا در این راه خودسازی و مبارزه با نفس ما را ثابت قدم گرداند و ثواب این حرکت جمعی را به‌عنوان ناقابل‌ترین وظیفه پیشکش ساحت مقدس امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بفرماید و در فرج ایشان تعجیل نماید.
آخرین ویرایش
در 1393/5/16 14:38 توسط زهره رجبی شیزری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366