پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری دوره آموزش مجازی مهدویت ویژه فرهنگیان

مدیر مرکز آموزش مجازی مرکز تخصصی مهدویت گفت: «دوره ضمن خدمت «حکومت مهدوی و وظایف منتظران» که از ۱۵ تیر تا ۳۱ شهریور بود، تا پایان آذرماه تمدید شد».
سیدمحمد موسوی، مدیر مرکز آموزش مجازی مرکز تخصصی مهدویت، از تمدید دوره آموزش مجازی معارف مهدویت ویژه فرهنگیان خبرداد و گفت: «مهلت برگزاری دوره ضمن خدمت، «حکومت مهدوی و وظایف منتظران» که از 15 تیر تا 31 شهریورماه بود، تا پایان آذرماه تمدید شد».
وی بااشاره به هدف برگزاری این دوره، خاطرنشان کرد: «مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم، با امضای تفاهم‌نامه‌ای با وزارت آموزش و پرورش باهدف ترویج و تعمیق معارف مهدویت دوره ضمن خدمت «حکومت مهدوی و وظایف منتظران» را به‌صورت مجازی برای فرهنگیان سراسرکشور برگزار می‌کند».
موسوی با بیان اینکه این دوره دارای 20 ساعت ضمن خدمت است، اظهارداشت: «تاکنون بیش از 200 هزار نفر از فرهنگیان در دوره شرکت کرده‌اند که به‌علت درخواست فرهنگیان برگزاری این دوره تا پایان آذرماه تمدید شد».
مدیر مرکز آموزش مجازی مرکز تخصصی مهدویت بااشاره به ویژگی‌های دوره، تصریح کرد: «ساده و آسان بودن سیستم آموزشی، سرعت مطالعه دوره توسط فراگیر، عدم نیاز به حضور در کلاس‌ها، عدم محدودیت زمانی و مکانی برای شروع دوره، استفاده از امکانات جانبی مرکز مجازی مهدویت، پرسش و پاسخ آنلاین با استاد و برگزای جلسات رفع اشکال، صدور گواهی ضمن خدمت به مدت 20 ساعت آموزشی، استفاده از بهترین استادان مرکز تخصصی مهدویت جهت تدریس دوره و آزاد بودن مطالعه و نبودن محدویت زمانی ( به صورتی که کارمند می‌‎تواند خود سرعت و کندی مطالعه خود را مدیریت نماید) از خصوصیات این دوره است».
وی ادامه داد: «منبع دوره «حکومت مهدوی و وظایف منتظران» کتاب «نگین آفرینش» تألیف جمعی از استادان مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم است».
آخرین ویرایش
در 1392/8/20 05:57

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366