پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

«تخته سیاه کلاس انتظار» و دل نوشته‌های مهدوی

کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد در اقدامی جالب در وبگاه خود، تخته سیاهی به‌نام «تخته سیاه کلاس انتظار» قرار داده و از کاربران خواسته که هر چیزی را که دوست دارند با امام زمانشان در میان بگذارند را در آن بنویسند».
کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد در اقدامی جالب در وبگاه خود، تخته سیاهی را قرار داده به‌نام «تخته سیاه کلاس انتظار» و از کاربران خواسته که اگر «مال این کلاسی می‌تونی هر چیزی رو که دوست داری با امام زمانت در میون بذاری رو بنویس ... یه گچ سفید بردار و شروع کن!!!»
بر پایه این گزارش، تمامی کامنت‌ها و دل‌نوشته‌های کاربران در انتهای این خبر نمایش داده شده است. این تخته سیاه به آدرس zohoor313.com در کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد قابل مشاهده است.
همچنین، با توجه به استقبال بی‌نظیر کابران تاکنون 7925 کاربر دل نوشته‌های زیبایی را به یادگار گذاشته‌اند. این درحالی است که بسیاری از سایت‌ها و وبلاگ ها از این تخته سیاه در فضای مجازی خود استفاده کرده‌اند تا از این طریق ارادتی هر چند ناچیز به امام عصر(ع) نشان دهند.
آخرین ویرایش
در 1392/8/15 19:31

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366