پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری دومین همایش «ره‌پویان فرج»

دومین همایش سراسری «ره‌پویان فرج»، ۸ تا ۱۰ آبان‌ماه جاری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود. موضوع این گردهمایی در سه محور معرفتی بصیرتی، استراتژی تشکیلاتی و سبک زندگی مهدوی می‌باشد.
در اطلاعیه شماره 2 دبیرخانه همایش «ره‌پویان فرج» آمده است: «قابل توجه فعالان محترم کانون‌های مهدویت دانشگاه‌های کشور، به‌دلیل وجود پاره‌ای مشکلات دومین همایش سراسری رهپویان فرج با دو هفته تأخیر در تاریخ 8 تا 10 آبان ماه 1392 برگزار می‌شود». این درحالی است که قرار بود این همایش 24 تا 26 مهرماه در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شود.
این گردهمایی در سه محور معرفتی بصیرتی، استراتژی تشکیلاتی و سبک زندگی در پرتوی الگوهای مهدوی برگزار می‌شود و هرکدام از این محورها به چند زیر محور تقسیم می‌شوند، در محور معرفتی بصیرتی زیر محورهای وظایف دانشجویان منتظر و شناخت معارف مهدوی، در محور استراتژی تشکیلاتی زیرمحورهای تعیین سند چشم انداز، ابزار فعالیت‌های مهدوی و تحلیل و بررسی فعالیت‌ها بررسی می‌شوند.
آخرین ویرایش
در 1392/8/29 06:31

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366