پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری طرح آخرین منجی برای دانش‌آموزان

معاون تربیتی اداره‌کل آموزش و پرورش استان قم از شرکت 17 هزار دانش‌آموز در طرح آخرین منجی در راستای آشنایی با موضوع مهدویت خبر داد.
مهدی خادمی جمکرانی، معاون تربیتی اداره‌کل آموزش و پرورش استان قم، با اشاره به برنامه‌های آموزش و پرورش در راستای آشنا کردن دانش‌آموزان با مفهوم انتظار گفت: «در این زمینه طرح آخرین منجی در مدارس قم اجرا شده و در سال تحصیلی جدید پیگیری می‌شود. در این طرح دانش‌آموزان سال سوم راهنمایی استان شرکت داشتند و کتاب «8 قدم در کوچه باغ انتظار» توسط مربیان پرورشی به آنان آموزش داده شد. مربیانی که در این طرح شرکت داشته‌اند توسط مرکز تخصصی مهدویت آموزش دیده‌اند تا با روش‌های جذب مخاطب بتوانند نوجوانان را با معارف مهدویت آشنا کنند.
معاون تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به انتخاب شدن 313 دانش‌آموز در این رابطه افزود: «این دانش‌آموزان که توانسته‌اند دوره را به‌خوبی پشت سر بگذارند، در آینده نزدیک در مراسمی تجلیل خواهند شد و پس از آن به‌عنوان رابط مدارس خود را مرکز تخصصی مهدویت عمل خواهند کرد. این دوره‌های آموزشی برای این دانش‌آموزان به‌طور مستمر ادامه خواهد یافت و آنها هر روز بهتر با مسایل مرتبط با انتظار آشنا می‌شوند و این آشنایی را به همسالان خود در مدارس منتقل خواهند کرد».
جمکرانی می‌گوید این طرح می‌خواهد معارف انتظار را در میان نوجوانان گسترش دهد.
آخرین ویرایش
در 1392/8/15 05:21

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366