پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

ثبت نام دوره مقدماتی آموزش معارف مهدویت در دانشگاه فردوسی مشهد

ثبت نام دوره مقدماتی آموزش معارف مهدویت در دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شد. این دوره ویژه دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد می‌باشد و ثبت نام آن تا تاریخ پنجم آبان ماه 1392 ادامه خواهد داشت.
مسئول بخش برادران کارگروه مطالعات کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد از آغاز ثبت نام دوره مقدماتی معارف مهدویت در ترم جدید این دانشگاه خبر داد.
به گفته وی این دوره با مشارکت بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) مشهد مقدس، مطابق سال‌های گذشته در دانشگاه فردوسی مشهد و ویژه دانشجویان این دانشگاه می‌باشد و ثبت نام آن تا تاریخ پنجم آبان ماه ادامه خواهد داشت.
این دوره در حدود ده جلسه و با موضوعاتی همچون ضرورت طرح مباحث مهدویت، امام مهدی(عج) در قرآن ، امام مهدی(عج) در روایات، منجی در ادیان، غرب و مهدویت، علایم و شرایط ظهور ، غیبت و فلسفه آن، زمینه‌سازی ظهور و وظایف ما و ... و به‌صورت هفتگی برگزار می‌شود.
آن دسته از دانشجویان که علاقه‌مند به شرکت در این دوره آموزشی هستند جهت ثبت نام اولیه و دعوت به جلسه توجیهی مشخصات خود را به همراه شماره دانشجویی به سامانه کانون مهدویت به شماره 1000300313 پیامک نمایند. مهلت ثبت نام اولیه تا 5 آبان ماه می‌باشد.
شایان ذکر است ذکر نمودن «جهت شرکت در دوره معارف مهدویت» در پیامک الزامی است.
لازم به دکر است در انتهای دوره به آن دسته از دانشجویانی که در امتحان پایانی حائز نمره قبولی شوند، از سوی بنیاد مهدی موعود(عج) مدرک دوره اهدا می‌گردد.
آخرین ویرایش
در 1392/8/30 09:40 توسط الهام توسلی

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366