پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

تدریس کتاب «هشت قدم در کوچه باغ انتظار» در پایه هفتم

مدیر داخلی واحد کودک و نوجوان مرکز تخصصی مهدویت بااشاره به تدریس کتاب «هشت قدم در کوچه باغ انتظار» گفت:« این کتاب در سال تحصیلی جدید در مقطع هفتم مدارس تدریس می‌شود».
مهدوی، مدیر داخلی واحد کودک و نوجوان مرکز تخصصی مهدویت بااشاره به تدریس کتاب «هشت قدم در کوچه باغ انتظار» گفت: «این کتاب در سال تحصیلی جدید در مقطع هفتم مدارس تدریس می‌شود».
وی بااشاره به طرح «آخرین منجی» که شهریور ماه برگزار شد، خاطرنشان کرد: «در این طرح 17 هزار دانش آموز در طول سال تحصیلی حضور داشتند که طی هر نیمسال تحصیلی هر کلاس از دانش آموزان مورد نظر 4 جلسه گفتمان مهدویت را گذراندند».
مهدوی ادامه داد: «کتاب «هشت قدم در کوچه باغ انتظار» در این طرح به مسابقه گذاشته شد و در نهایت 313 نفر موفق به کسب نمره قبولی شدند».
مدیر داخلی واحد کودک و نوجوان مرکز تخصصی مهدویت بااشاره به محتوای این کتاب، اظهارداشت: «این کتاب که با همکاری مرکز تخصصی مهدویت تألیف شده است، معارف مهدوی را با زبانی ساده و روان برای دانش‌آموزان شرح می‌دهد».
وی گفت: «در این کتاب علاوه بر شرح دلایل غیبت امام عصر(عج)، وظایف منتظران نیز شرح داده شده است».
آخرین ویرایش
در 1392/8/15 05:16

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366