پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری نخستین مسابقه ایده برتر فعالیت‌های مهدوی

مسئول دبیرخانه کانون‌های مهدویت دانشگاه‌ها با اشاره به برگزاری مسابقه ایده برتر مهدوی، گفت: این مسابقه می تواند در ادامه راه فعالیت های دبیرخانه کانون های مهدویت دانشگاه ها و تعیین نقشه ظهور کمک کند.
محمدصادق مالکی‌پور، مسئول دبیرخانه کانون‌های مهدویت دانشگاه‌ها با اشاره به‌برگزاری مسابقه ایده برتر فعالیت‌های مهدوی در حاشیه همایش «ره‌پویان فرج» گفت: این مسابقه می‌تواند با دست‌یابی به بانک اطلاعات فعالیت‌های مهدوی در ادامه راه پر فراز و نشیب فعالیت‌های دبیرخانه و همچنین کانون‌های مهدویت دانشگاه‌های سراسرکشور و تعیین نقشه ظهور کمک شایان توجهی کند.
وی محورهای این مسابقه را بیان کرد:
1ـ قلم، فرهنگ و هنر مهدوی در قالب داستان کوتاه، گرافیک، پوستر، نماهنگ مهدوی و مستند کوتاه.
2ـ ابزارهای اطلاع‌رسانی و شبکه مهدوی را در قالب رسانه، شبکه گفتمان مجازی و کارگاه‌های غیرحضوری.
3ـ تدوین استراتژی و مدیریت فعالیت‌های مهدوی در قالب مهندسی فعالیت‌های مهدوی، چگونگی سازماندهی فعالیت‌ها و نیروی انسانی، چگونگی رسیدن به تشکیلات شبکه‌ای و برنامه‌های مهدویت کشوری.
وی با بیان اینکه علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه تا 18 مهرماه امسال فرصت دارند تا ایده‌های مهدوی خود را به دبیرخانه با نشانی اینترنتی 12.com Info@Dabirkhane ارسال کنند.
مالکی‌پور تاکیدکرد: شرکت‌کنندگان ایده خود را در قالب فایل pdf حداکثر تا 4 صفحه شرح داده و آن دسته از ایده‌ای که لازم به توضیح و شرح نموداری است، به‌صورت پاور پوینت و عکس به آدرس ایمیل دبیرخانه ارسال کنید.
آخرین ویرایش
در 1393/5/16 14:38 توسط زهره رجبی شیزری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366