پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

چهارمین دوره طرح اربعین خودسازی

دبیرخانه کانون‌های مهدویت چهارمین دوره طرح اربعین خودسازی را برگزار می‌نماید. به کسانی که پس از تلاوت هر صفحه، روزانه یک نکته قرآنی ارسال نمایند، به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا می‌گردد.
چهارمین دوره طرح اربعین سراسری با استعانت از حضرت حجت (عج) از اول شهریورماه آغاز خواهد شد.
محتوای این دوره با توجه به نیاز سنجی‌های صورت گرفته و رفع نواقص دوره‌های گذشته و همچنین با مشاوره اساتید مباحث اخلاقی و کارشناسان بنیاد مهدی موعود (عج) به شرح زیر می باشد.
· چهل روز، بخشش و چشم پوشی از خطای دیگران
· چهل روز، روزانه تلاوت دو صفحه قرآن (از ابتدای صفحه 161) و تدبر در آن
· چهل روز، هر روز 14 صلوات نثار سلامتی حضرت ولی عصر (عج)
به کسانی که پس از تلاوت هر صفحه، روزانه یک نکته قرآنی ارسال نمایند، به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا می‌گردد.
شرکت‌کنندگان می‌توانند نکات خود را از طریق سامانه پیامکی و رایانامه ارسال نمایند.
ثبت نام در این طرح از طریق سامانه پیامکی و رایانامه زیر میسر می‌باشد که برای این امر نام و نام خانوادگی، آدرس رایانامه و شماره تلفن همراه (جهت اطلاع‌رسانی محتوای هر دوره)، سن، شهر محل زندگی و دانشگاه محل تحصیل (درصورت دانشجو بودن) خود را به شماره یا رایانامه زیر ارسال فرمایید.
شماره پیامکی: 30002558000313
آدرس رایانامه:Info@Dabirkhane12.com
هدف از گردآوری این اطلاعات، اطلاع‌رسانی محتوای دوره‌های بعدی به شما دوستان ارجمند می‌باشد.
زمان آغاز چهارمین دوره طرح اول شهریورماه می‌باشد ولی لازم به ذکر است زمان آغاز دوره به منزله پایان ثبت نام نمی‌باشد و علاقه‌مندان می‌توانند در هر زمانی با ثبت نام به جمع چله‌نشینان بپیوندند و اربعین خود را آغاز نمایند.
همراهانی که در دوره‌های گذشته طرح شرکت نموده‌اند، توجه نمایند که پایان هر دوره به منزله ترک محتوا دوره نمی‌باشد، لذا نگهداری و مداومت بر محتوای اولین دوره‌های گذشته را همچنان ادامه دهند تا از ثمرات و نتایج آن به طور مداوم بَهرمند گردند.
افراد علاقه‌مند در هر زمانی می‌توانند با ارسال مشخصات خود همراه با دیگران به تقویت نفس خویش بپردازند و با پایان هردوره طرح مراقبت خود را ادامه دهند تا چهل روز را به پایان رسانده و همچنین همگام با دیگران دوره بعدی را آغاز نمایند.
از مزیت‌های این طرح تبدیل این خصلت‌ها به عادت در پایان هر اربعین می‌باشد و امید است هریک از این فضیلت‌ها در پایان هر اربعین ترک نگردند و به شکل عادت در آمده و ادامه یابند.
آخرین ویرایش
در 1393/5/16 14:39 توسط زهره رجبی شیزری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366