پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

بیعتی دوباره با امام عصر(عج)

پیمان‌نامه‌­ای با هدف تجدید پیمان با امام عصر و گام‌نهادن در راه شناخت امام، از سوی کانون نماز دانشگاه زنجان تهیه شده و توسط ۲۶۰ دانشجوی دانشگاه زنجان امضاء شده است.این پیمان‌نامه با هدف تجدید پیمان با امام عصر(عج) و گام نهادن در راه شناخت امام تهیه شده است.
سکینه خدایی، نایب دبیر کانون نماز امام علی(ع) نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه زنجان با اشاره به این که مجمع 7 نفره کانون نماز امام علی(ع) دانشگاه زنجان، طی ترم تحصیلی جاری تشکیل شده است، گفت: «طی فراخوان اعلام شده تاکنون 23 نفر از دانشجویان علاقه‌مند به فعالیت‌های فرهنگی ـ مذهبی جهت عضویت عادی در کانون نماز دانشگاه زنجان ثبت نام کرده و جهت تبیین اهداف این کانون در جلسه‌ای حضور خواهند یافت».
وی ابراز کرد: «با توجه به تغییرات ایجاد شده در فعالیت‌های کانون نماز از ترم تحصیلی جاری، همزمان با شب بیعت امام حسین(ع) با یارانش در کربلا، پیمان نامه‌ای با موضوع بیعت با امام زمان(عج) از سوی دانشجویان فعال این کانون تهیه شد».
نایب دبیر کانون نماز امام علی(ع) نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی زنجان، ادامه داد: «این پیمان‌نامه با هدف تجدید پیمان با امام عصر(عج) و گام نهادن در راه شناخت امام تهیه شده و از سوی 620 دانشجوی دانشگاه زنجان مورد امضا قرار گرفت».
آخرین ویرایش
در 1392/8/29 20:17 توسط الهام توسلی

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366