اساتید مهدویت

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

سری جدید برنامه "حاضر غایب از نظر"روی آنتن شبکه قرآن سیما

به گزارش پورتال جامع مهدویت، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله رضایی تهیه کننده برنامه "حاضر غایب از نظر" از سری جدید این برنامه خبر داد و گفت : این برنامه به صورت زنده و تولیدی سه شنبه‌ها ساعت 19 الی 20 از صحن اصلی مسجد مقدس جمکران پخش می‌شود.
به گزارش پورتال جامع مهدویت به نقل از گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله رضایی تهیه کننده برنامه "حاضر غایب از نظر" از سری جدید این برنامه خبر داد و گفت : این برنامه به صورت زنده و تولیدی سه شنبه‌ها ساعت 19 الی 20 از صحن اصلی مسجد مقدس جمکران پخش می‌شود.
وی ادامه داد : در این برنامه به بیان مفاهیم مهدوی با رویکرد اجتماعی و کاربردی در زندگی جامعه منتظر و وظایف ایشان در زمینه سازی ظهور می پردازیم و در چند قسمت آغازین سری جدید با توجه به مناسبت های ماه صفر، موضوع پیوند عاشورا و مهدویت را مد نظر قرار داده ایم.

رضایی به مستندهایی که در قسمت های مختلف این برنامه برای اولین بار پخش می شود اشاره کرد و گفت : مستندهای "در مسیر وصل"، "غبار"، "فراتر از مرز" و ... ، به عنوان آیتم های میانی این برنامه ارائه می شود.

تهیه کننده "حاضر غایب از نظر" پاسخ به شبهات مهدویت از جمله انحرافاتی که مدعیان و فرقه های نوظهور درمورد مهدویت داشته اند را از موضوع اصلی این برنامه دانست و یادآور شد : به زودی این مسئله با حضور کارشناسان مربوطه بررسی و برای عموم جامعه روشنگری خواهد شد .

وی تعامل با مرکز تخصصی مهدویت در حوزه علمیه و ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی را از شاخصه ها و نشانه علمی بودن این برنامه دانست و یادآور شد : امروز جامعه تشنه پیام های اصیل روشنگرانه و صریح درمورد نیازهای معرفتی خود به خصوص در حوزه مباحث مهدویت می باشد و "حاضر غایب از نظر"، چنان که از نامش پیداست، بیانگر لزوم درک حضور امام زمان برای زمینه سازی ظهور است.

حجت الاسلام رضایی سامانه پیامکی 300004499 و سامانه پیامگیر 27868000 را از راههای ارتباط مخاطبان با این برنامه اعلام کرد و خاطرنشان کرد : مخاطبان می توانند با مطرح کردن سوالات مهدوی خود از طریق این دو سامانه ، پاسخ خود را از کارشناسان برنامه بگیرند.

لازم به ذکر است ، "حاضر غایب از نظر" کاری از گروه محافل و مسابقات شبکه قرآن و معارف سیما می باشد که سه شنبه ها از ساعت 19 به روی آنتن این شبکه می رود .
آخرین ویرایش
در 1395/8/25 15:58

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366