اساتید مهدویت

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

خدمات‌دهی به اصحاب رسانه در موکب جمکران

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل مسجد مقدس جمکران خبر داد: در موکب مع‌ امام منصور تعاملات لازم، مخصوصا با اصحاب رسانه صورت خواهد گرفت تا بتوانیم هم خدماتی به آنان ارائه دهیم و هم سهمی در انعکاس رویداد عظیم اربعین داشته باشیم.
به گزارش پورتال جامع مهدویت به نقل از مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام سید مهدی هاشمی‌زاده با بیان اینکه اربعین یک حرکت ویژه است و جا دارد که به صورت خاص و ویژه به آن نگاه شود، اظهار کرد: بدین جهت تعاملات لازم، مخصوصا با اصحاب رسانه صورت خواهد گرفت تا بتوانیم هم خدماتی به آنان ارائه دهیم و هم سهمی در انعکاس رویداد عظیم اربعین داشته باشیم.
وی در مورد خدماتی که در اختیار اصحاب رسانه قرار داده شده است بیان کرد: خدماتی مانند اسکان و تأمین اینترنت یکی از کارهایی است که در موکب مسجد مقدس جمکران انجام خواهد شد.

مدیر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران در مورد محل اسکان اصحاب رسانه در عمود ۱۰۷۰ بیان کرد: چادر تأسیس شده جهت اسکان این عزیزان بیش از ۱۲۰۰ متر مربع مساحت دارد و در حال برپایی چادری بعدی، ویژه خواهران هستیم.
هاشمی‌زاده تعامل با شبکه جهانی ولایت را یکی دیگر از کارهای موثر این موکب خواند و اظهار کرد: با مستقر شدن این شبکه انشاءالله برنامه‌های زنده‌ای را از موکب مسجد مقدس جمکران ارائه خواهیم داد.
وی خاطر نشان کرد: همچنین برخی از شبکه‌ها با هماهنگی‌هایی که انجام شد برنامه‌هایشان را با اتحادیه رادیو تلویزیون‌های اسلامی از آن‌جا انعکاس خواهند داد و روی آنتن می‌برند.
مدیر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران ارائه خدمات در راستای معرفت‌افزایی زائران را از دیگر برنامه‌های موکب جمکران عنوان کرد و گفت: خدمات رفاهی همانند اسکان، اغذیه و میان وعده یکی دیگر از کارهایی است که موکب جمکران در ایام اربعین انجام خواهد داد.

هاشمی‌زاده درباره خادمان اهل‌بیت علیهم‌السلام که برای پذیرایی از زائران اربعین اعلام آمادگی کردند نیز گفت: توزیع سمنو بین پنج هزار نفر در یک روز و توزیع حلیم به صورت روزانه بین چهار هزار نفر از طرف شوشتری‌ها و همچنین اهداء خرما و ارده و آب معدنی به موکب مسجد مقدس جمکران تنها بخشی از ابزار ارادت عاشقان حسینی است که در موکب جمکران انجام خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای تأمین زیرساخت‌های لازم خدماتی مانند سرویس‌های بهداشتی و حمام تدارکی دیده شده که ان شاءالله مستقر خواهد شد و خدماتی را به زائران ارائه خواهیم کرد.
آخرین ویرایش
در 1395/8/10 09:23

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366