پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری دوره تربیت مربی مهدویت طلاب مازندران

مدير عامل بنياد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران، از آغاز دوره تربيت مربی مهدويت ويژه طلاب و فرهنگيان مازندران از اول آذرماه خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا نصوری، مدیر عامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران، با اشاره به فعالیت‎های این بنیاد تصریح کرد: «برگزاری نشست‎ها، دوره‎های آموزشی و برگزاری نشست‎های توجیهی از جمله فعالیت‎های این مرکز است».
وی افزود: «یکی از برنامه‎های این بنیاد در استان مازندران، برگزاری دوره تخصصی مربی‎گری مهدویت است؛ دوره اخیر، دوره تربیت مربی معارف مهدویت است که با حضور چهل نفر از طلاب و فرهنگیان علاقه مند به مباحث مهدویت برگزار می‎شود».
مدیر عامل بنیاد مهدی موعود(عج) استان مازندران، عنوان کرد:« این دوره از روز چهارشنبه، اول آذرماه، با حضور چهل نفر از طلاب و فرهنگیانی که در دوره‎های قبلی آموزش معارف مهدویت، شرکت کرده و نمره قبولی را پس از پذیرش در مصاحبه علمی دریافت کرده اند، آغاز می‌شود».
وی ادامه داد:« این دوره آموزشی، به مدت بیست هفته با تشکیل صدوبیست کلاس و برگزاری آزمون کتبی و شفاهی برگزار می‎شود و طلاب پس از حضور در این کلاس‎ها به‌عنوان مربی مهدویت در برنامه‎های استانی از جمله مدارس، مجالس عمومی، دانشگاه‎ها و... شرکت کنند».
نصوری، تصریح کرد: «یکی از فعالیت‎‏های مثبت این بنیاد، ایجاد ارتباط فعال با مدیریت حوزه علمیه استان مازندران است که ثمره این تعاملات برگزاری دوره‎های آموزشی مهدویت ویژه حوزویان این استان است».
آخرین ویرایش
در 1392/8/13 02:58 توسط الهام توسلی

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366