پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

اولین دوره سراسری طرح اربعین خودسازی

دبیرخانه کانون‌های مهدویت، از روز 25 فروردین‌ماه سال جاری، طرح اربعین خودسازی دانشجویی را آغاز می‌نماید. هدف از طرح اربعین خودسازی، پرورش یک یا دو خصلت پسندیده در هر دوره چهل‌روزه می‌باشد.
برای ثبت‌نام در این طرح دانستن چند نکته ضروری می‌باشد:
· ثبت نام در این طرح از طریق سامانه پیامکی و رایانامه زیر میسر می‌باشد که برای این امر نام و نام خانوادگی، آدرس رایانامه و شماره تلفن همراه (جهت اطلاع‌رسانی محتوای هر دوره)، سن، شهر محل زندگی و دانشگاه محل تحصیل (درصورت دانشجو بودن) خود را به شماره یا رایانامه زیر ارسال فرمایید.
شماره پیامکی: 30002558000313
آدرس رایانامه:Info@Dabirkhane12.com
هدف از گردآوری این اطلاعات، اطلاع‌رسانی محتوای دوره‌های بعدی به شما دوستان ارجمند می‌باشد.
· زمان آغاز اولین دوره طرح 25 فروردین 1392 می‌باشد، ولی لازم به ذکر است زمان آغاز دوره به منزله پایان ثبت نام نمی‌باشد و علاقه‌مندان می‌توانند در هر زمانی با ثبت‌نام به جمع چله‌نشینان بپیوندند و اربعین خود را آغاز نمایند.
· محتوای اولین دوره پرورش دو امر پسندیده: مداومت بر دعای عهد با حضرت صاحب الزمان روحی و ارواحنا له الفداه و مراقبت بر دائم‌الوضو بودن می‌باشد.
· افراد علاقه‌مند در هر زمانی می‌توانند با ارسال مشخصات خود همراه با دیگران به تقویت نفس خویش بپردازند و با پایان هردوره طرح مراقبت خود را ادامه دهند تا چهل روز را به پایان رسانده و همچنین همگام با دیگران دوره بعدی را آغاز نمایند.
· از مزیت‌های این طرح تبدیل این خصلت‌ها به عادت در پایان هر اربعین می‌باشد و امید است هریک از این فضیلت‌ها در پایان هر اربعین ترک نگردند و به شکل عادت در آمده و ادامه یابند.
· با توجه به این که یکی از موارد اولین دوره اربعین خودسازی قرائت دعای عهد می‌باشد. زمان خواندن این دعا تا 9 صبح هر روز می‌باشد و خواهشمندیم مداومت بر این کار فراموش نگردد، همچنین اگر موافق به خواندن دعا در قبل از زمان تعیین شده نبودید، حتماً تا انتهای روز دعا را قرائت نمایید.
در صورت فراموش کردن خواندن دعای عهد نا امید نشویم و به فضل و منّ الهی از صبح روز آینده بر این امر همت گماریم.
· در هر دوره اربعین خودسازی طرح ثابت روزانه 14 صلوات نثار سلامتی حضرت ولی عصر (عج) وجود دارد.
· در پایان از پروردگار مهربان می‌خواهیم تا در این راه خودسازی و مبارزه با نفس ما را ثابت قدم گرداند و ثواب این حرکت جمعی را به‌عنوان ناقابل‌ترین وظیفه پیشکش ساحت مقدس امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بفرماید.
همچنین توضیحاتی در ارتباط با اهمیت، آثار و برکات محتوا هر دوره ارائه می‌گردد.
آخرین ویرایش
در 1392/8/30 09:54 توسط الهام توسلی

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366