پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

قرار بی قراران، مهدویت در رسانه ملی

« قرار بی قراران» عنوان برنامه ای است که گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه یک سیما با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با هدف تعمیق و ترویج معارف عمومی مهدویت در نظر گرفته است. این برنامه در 52 قسمت در دست تولید است که قسمت اول آن هم‌زمان با عید سعید غدیر خم پخش خواهد شد.
« قرار بی قراران» عنوان برنامه ای است که گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه یک سیما با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) با هدف تعمیق و ترویج معارف عمومی مهدویت در نظر گرفته است. تهیه کنندگی و کارگردانی این برنامه را سید وحید حسینی بر عهده دارد.

این برنامه در 52 قسمت 35 دقیقه‌ای در دست تولید است که قسمت اول آن از تاریخ 10 مهر ماه 1394 هم‌زمان با عید سعید غدیرخم حوالی ساعت 11 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

بخش‌های مختلف این برنامه شامل: بخش کارشناسی است که از حضور کارشناسان مجرب بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در آن استفاده شده است. اجرای بخش کارشناسی این برنامه بر عهده مجری توانمند سیما امیرحسین مدرس است. همچنین بخشی با عنوان «آقا نگاه می‌کند» نیز در برنامه گنجانده شده است که از منظر اجتماعی به مسائل مهدوی پرداخته شده است، استفاده از احادیث مهدوی و پرسش و پاسخ های حوزه مهدویت و معرفی چهره های هنری عرصه مهدویت در این برنامه بر جذایت آن افزوده است.

مخاطبان این برنامه می‌توانند از دو طریق مراجعه به پورتال جامع مهدویت به نشانی Mahdaviat.ir و یا ارسال پیامک به سامانه پیامکی 300013 سئوالات خود را طرح و از طریق کارشناسان خبره پاسخ خود را دریافت نمایند.

عکس عکس عکس عکس عکس
آخرین ویرایش
در 1394/9/8 14:45

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366