پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری مسابقه فیلم و عکس «در انتظار آفتاب» با موضوع مهدویت

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه‌السلام به‌مناسبت نیمه شعبان سالروز ولادت حضرت ولی‌عصر(ع)، مسابقه عکس و فیلم «در انتظار آفتاب» را برگزار می‌‌کند که علاقه‌مندان جهت ارسال آثار خود، تا پایان خردادماه جاری فرصت دارند.
مسعود دریس، معاون طرح و برنامه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) کشور، اظهار داشت: «بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) به‌مناسبت نیمه‌شعبان سالروز ولادت حضرت ولی‌عصر(عج) مسابقه عکس و فیلم «در انتظار آفتاب» برگزار می‌‌کند که علاقه‌مندان جهت ارسال آثار خود تا پایان خردادماه جاری فرصت دارند«.
وی با بیان اینکه زمان اعلام نتایج مسابقه نیمه‌شعبان هم‌زمان با سوم خردادماه 1392 خواهد بود، افزود: «مسابقه «در انتظار آفتاب» در چهار بخش زمزمه‌های انتظار، واگویه‌هایی با امام زمان(عج)، مسابقه نقاشی امام مهربانی‌ها، ویژه کودک و نوجوان، مسابقه فیلم کوتاه منتظران و مسابقه عکس برگزار می‌شود».
دریس با اشاره به اینکه داوری این مسابقه بر عهده کاربران خواهد بود، ابراز داشت:«به پنج اثری که بتوانند عنوان پر امتیازترین و پر بیننده‌ترین را به خود اختصاص دهند، پنج کمک هزینه سفر به عتبات عالیات اختصاص خواهند یافت. همچنین به 150 نفر از منتخبان استانی نیز، هدایای نفیسی اهدا خواهد شد».
وی با اشاره به اینکه علاقه‌مندان جهت شرکت در این مسابقه می‌توانند به وبگاه مربوطهمراجعه کنند، ادامه داد: «در بخش مسابقه زمزمه‌های انتظار که واگویه‌هایی با امام زمان(عج) است، شرکت کنندگان در این بخش می‌توانند دل نوشته‌ها و زمزمه‌های کوتاه خود را جهت شرکت در مسابقه ثبت کرده تا دیگران نسبت به جملات مطرح شده آن‌ها اظهار نظر کنند».
معاون طرح و برنامه بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) با بیان اینکه در بخش مسابقه نقاشی با موضوع «امام مهربانی‌ها» کودکان و نوجوانان می‌توانند آثار خود را بعد از اسکن کردن به سامانه ارسال کنند، گفت: «در مسابقه فیلم کوتاه منتظران، علاقه‌مندان می‌توانند با دوربین و یا تلفن همراه از خود یا دیگران فیلم کوتاه 30 یا 60 ثانیه‌ای با موضوعات مهدوی تهیه کنند. همچنین در بخش مسابقه عکس نیز، شرکت‌کنندگان می‌توانند با ارسال تصویر از جشن‌ها، برنامه‌ها، محافل، اعیاد، سفرهای زیارتی به اماکن مقدسه و عکس نیمه شعبان در جبهه‌ها، در این بخش شرکت کنند».


آخرین ویرایش
در 1392/8/24 17:03 توسط الهام توسلی

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366