پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

ششمین سالگرد عروج ملکوتی آیت‌الله بهجت (ره)

به گزارش پورتال جامع مهدویت، به مناسبت سالگرد عروج ملکوتی آیت‌الله بهجت (ره)، مراسم یادبودی در روز پنج‌شنبه 94/02/24، مصادف با شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر علیه‌السلام، در مسجد اعظم قم، پس از نماز مغرب و عشا برپا می‌گردد.
پس از گذشت شش سال، هنوز ثلمه فقدان عالم عامل و عارف کامل، حضرت آیت‌الله‌العظمی شیخ محمدتقی بهجت قدس‌سره، در جهان اسلام هم‌چنان نمایان است. عالمی که وجود او تکیه‌گاه محکمی برای همه شیعیان و در دشواری‌های طاقت‌فرسا پناه مردمان بود.

به مناسبت سالگرد این ضایعه اسفناک، مراسم یادبودی در روز پنج‌شنبه 94/02/24، مصادف با شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر علیه‌السلام، در مسجد اعظم قم، پس از نماز مغرب و عشا برپا می‌گردد.

هم‌چنین، شاگردان و ارادتمندان این مرجع بزرگوار در مسجد فاطمیه، میعادگاه نماز و دروس معظم‌له، جمع آمدند تا در فراق شمع محفلشان پروانه‌وار اشک ماتم بریزند.

این مراسم در 23 اردیبهشت 1394، با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی فروغی و مداحی برادر ارجمند خرم‌فر، و حضور بیت حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره و دوست‌داران این عالم ربانی برگزار می‌شود.
آخرین ویرایش
در 1394/2/23 13:53

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366