پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری طرح سراسری پیشوای آسمانی

«طرح پیشوای آسمانی» توسط دبیرخانه کانون‌های مهدویت سراسر کشور با همکاری بنیاد حضرت مهدی موعود(ع) اصفهان، برای دانشجویان مهدی باور سراسر کشور برگزار می‌گردد.این طرح، در قالب آموزش معارف مهدویت، به‌صورت غیر حضوری برگزار می‌گردد.
دبیرخانه کانون‌های مهدویت سراسر کشور با همکاری بنیاد حضرت مهدی موعود علیه‌السلام اصفهان، طرح پیشوای آسمانی را در قالب آموزش معارف مهدویت، به‌صورت غیر حضوری برای دانشجویان مهدی باور سراسر کشور ارائه می‌دهد. این طرح با هدف ترویج مهدویت به‌عنوان اصل اساسی تشیع اجرا می‌شود و زمان ثبت‌نام آن از 22 بهمن‌ماه آغاز و تا دهم اسفند سال جاری ادامه خواهد داشت.
از مزایای قابل توجه این دوره می‌توان به آموزش مکاتبه‌ای و مجازی به صورت ارسال ماهیانه بسته‌های آموزشی شامل کتاب، جزوه و لوح‌های فشرده، همراهی دو فرد با عنوان همراه علمی با دانش‌پژوه و اهداء مدرک پایان دوره اشاره نمود. شرکت در دوره پیشوای آسمانی مقدمه شرکت در دوره تربیت مربی است که این دوره نیز به‌صورت مکاتبه‌ای و فراگیر برگزار خواهد شد.
دانشجویان، اساتید و کارمندان محترم دانشگاه می‌توانند جهت ثبت نام و آگاهی از اخبار و اطلاعات دوره به سامانه اطلاع رسانی دوره مراجعه نمایند. لازم به ذکر است دانشگاه‌های شرکت‌کننده و استقبال‌کننده از طرح پیشوای آسمانی در اولویت فعالیت‌های بعدی دبیرخانه کانون‌های مهدویت سراسر کشور همچون اردوهای توانمندسازی و... می‌باشند.
آخرین ویرایش
در 1392/8/29 20:15 توسط الهام توسلی

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366