پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

ویژه‌نامه انقلاب و انتظار

مرکز تخصصی مهدویت، به مناسبت ایام‌الله 22 بهمن، ویژه‌نامه انقلاب و انتظار را منتشر نموده است. این ویژه‌نامه شامل مقاله‌ای با عنوان «موعودباوری، مبنای الهی انقلاب اسلامی ایران» به نویسندگی محمد شهبازیان و مقاله ای به قلم حسن نوروز‌زاده با عنوان «تأثیر انقلاب اسلامی بر پویایی شعر انتظار» می‌باشد.
مرکز تخصصی مهدویت، به مناسبت ایام‌الله 22 بهمن، ویژه‌نامه انقلاب و انتظار را منتشر نموده است. این ویژه‌نامه شامل مقاله‌ای با عنوان «موعودباوری، مبنای الهی انقلاب اسلامی ایران» به نویسندگی محمد شهبازیان و مقاله ای به قلم حسن نوروز‌زاده با عنوان «تأثیر انقلاب اسلامی بر پویایی شعر انتظار» می‌باشد. همچنین از دیگر مقالات این ویژه‌نامه می‌توان به «ریزش بعد از رویش» اثر (سمرالسادات جوشقانی) و «انتظار و انقلاب « نوشته (رحیم كارگر) اشاره کرد. در بخشی از یادداشت «باور کردنی است...» می‌خوانیم : «آن عزیز، آن موعود، آن فرزند عزیز رسول خدا صل‌الله‌علیه‌و‌آله، آن فرزند علی، فاطمه، حسن و حسین علیهم‌السلام پا به میدان می‌نهد و با انقلابی عظیم، طومار ظلم و ستم برچیده خواهد شد. پس باور كردنی است و وعده خدا محقق شدنی. »
آخرین ویرایش
در 1392/8/1 12:40 توسط ریحانه صادقی

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366