پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

تقویت گفتمان مهدویت در مدارس

سید یدالله حسینی فرماندار مرودشت گفت: «برگزاری طرح گفتمان‌های دینی از جمله مهدویت موثرترین و بهترین شیوه توسعه فرهنگ دینی بین دانش‌آموزان مدارس است.»
سید یدالله حسینی در یکصد و سی و ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش مرودشت با تقدیر از فعالیت‌های انجام شده در حوزه آموزش و پرورش و تبریک ایام دهه فجر اظهار داشت: «دهه فجر یادآور عزت‌آفرینی و احیای دین و هویت ملت ایران به‌دست رهبر کبیر انقلاب اسلامی است».
وی اضافه کرد: «برگزاری طرح گفتمان‌های دینی از جمله مهدویت موثرترین و بهترین شیوه توسعه فرهنگ دینی بین دانش‌آموزان مدارس است».
حسینی ابراز داشت: «دشمن می‌خواهد نسل جوان و دانش‌آموزان ما را با ابزارهای نوین اخلاقی و فرهنگی خود به گمراهی بکشاند و بهترین راهکار، تقویت و توسعه دین‌باوری برای جلوگیری از انحرافات اجتماعی در دانش‌آموزان است».
رئیس شورای آموزش و پرورش مرودشت گفت: «با توجه به جابه‌جایی یک نسل انقلاب و برای جلوگیری از انقطاع نسل جدید در زمینه باورهای انقلاب، بیش از گذشته باید معلمان در راستای سیاست‌ها و جهت‌گیری‌های شورای آموزش و پرورش دانش‌آموزان را با دستاوردهای انقلاب و آرمان‌های امام راحل (ره) آشنا کنند و این 10 روز باید به دهه آگاه‌سازی و روشنگری اهداف انقلاب در مدارس تبدیل شود و دانش‌آموزان نسبت به اهداف بین‌المللی نظام، دستاوردهای دینی، علمی و هویت و اتکا به خود آشنا شوند».
مرتضی چراغی رئیس آموزش و پرورش مرودشت نیز در این جلسه با اشاره به بخشی از فعالیت‌های انجام شده در حوزه تعلیم و تربیت این شهرستان خاطرنشان کرد: «در راستای تقویت باورهای دینی در دانش‌آموزان برنامه‌هایی می‌توان به برگزاری همایش‌های قرآنی، محافل انس با قرآن، همایش مهدویت برای تقویت روحیه مهدوی باوری و توجه ویژه به نماز جماعت مدارس، دیدار دانش‌آموزان با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و برگزاری مجالس پرسش و پاسخ با حضور اساتید حوزه علمیه قم در مدارس اشاره کرد».
آخرین ویرایش
در 1392/8/19 06:05 توسط الهام توسلی

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366