پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

راه‌اندازی قرارگاه فرهنگی انتظار در دانشگاه‌ها

قرارگاه فرهنگی انتظار با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(ع) و سازمان بسیج دانشجویی و نهاد رهبری، راه‌اندازی شد. یکی از مهمترین اهداف این قرارگاه، پاسخ‌گویی به شبهات و شناخت آفت‌ها و آسیب‌ها در عرصه مهدویت است.
مسئول مرکز قرآن و عترت بسیج دانشجویی کشور از راه‌اندازی قرارگاه فرهنگی انتظار، همزمان با نهم ربیع‌الأول، سالروز امامت و ولایت حضرت ولیعصر(عج) در سازمان بسیج دانشجویی خبر داد. رحیم قربانی، در حاشیه همایش بزرگ دانشجویان مهدی‌یاور در قم، گفت: «این مجموعه با هدف تولید محتوای غنی فکری،فرهنگی و برنامه‌ریزی کلان در عرصه مهدویت و انتظار در مراکز آموزش عالی سراسر کشور راه‌اندازی شده است.
وی با بیان اینکه 313 گروه مهدوی دانشجویی در دانشگاه‌های کشور فعال شده است، گفت: «پیش از این، کانون‌های مهدوی در مراکز آموزش عالی، کارهای موازی انجام می‌دادند که با تأسیس قرارگاه فرهنگی انتظار، هماهنگی و مشارکت کانون‌ها به‌حداکثر خواهد رسید».
مسئول مرکز قران وعترت بسیج دانشجویی، یکی دیگر از اهداف راه‌اندازی این مجموعه را پاسخ به شبهات و شناخت آفت‌ها و آسیب‌ها در عرصه مهدویت عنوان کرد.
وی افزود: «با برگزاری دوره‌های آموزشی و ایجاد تشکل‌های مهدوی و سایت اطلاع‌رسانی، فعالیت‌های مهدوی در مراکز آموزش عالی سمت و سوی مناسب خواهد داشت».
همایش «عصر آفتاب» با حضور بیش از دو هزار و دویست نفر از دانشجویان مهدی‌یاور، از سراسر کشور، به‌همت بسیج دانشجویی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در مهدیه مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
آخرین ویرایش
در 1392/8/29 20:23 توسط الهام توسلی

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366