پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

ترجمه «منتخب الاثر فی الامام الثانی عشر» در نمایشگاه قرآن

مدیر موسسه دار الزهرا وابسته به دفتر آیت الله صافی گلپایگانی، گفت: کتاب «منتخب الاثر فی الامام الثانی عشر» که ترجمه ‌ آن در سال جاری در نمایشگاه قران کریم رونمایی شد، شاهکاریست پژوهشی در زمینه‌ی آشنایی با امام زمان که در شش جلد به نگارش در آمده.
به گزارش پورتال جامع مهدویت، غرفه آثار آیت الله‎ العظمی صافی گلپایگانی در بیست و دومین نمایشگاه بین‎المللی قرآن کریم، در بردارنده 110جلد از آثار فاخر آیت الله صافی گلپایگانی است.
«منتخب الاثر فی الامام الثانی عشر»، «امامت و مهدویت»، «انتظار عامل مقاومت» و «لمحات» از جمله آثار عرضه شده در این نمایشگاه است.
کتاب «منتخب الاثر فی الامام الثانی عشر» که در نمایشگاه بین المللی قران کریم در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است، یکی از شاهکارهای پژوهشی در زمینه ی امام زمان عجل الله فرجه الشریف است که توسط این مرجع عالیقدر با ترجمه فارسی در شش جلد به نگارش در آمده است.
غرفه آیت‌الله صافی گلپایگانی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قران کریم واقع در تهران، باغ موزه ی دفاع مقدس سالن جنب مسجد خرمشهر، بخش نمایشگاهی غرفه، بخش حوزوی و سالن 8 بخش مکتوب، غرفه 62 انتشارات دار الزهرا تا بیست و سوم تیرماه، از ساعت 18 الی 24 میزبان بازدیدکنندگان است.
آخرین ویرایش
در 1393/5/15 23:04 توسط مریم محمدعليپور

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366