پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

راه‌اندازی مراکز تخصصی جدید مهدویت

رئیس مؤسسه آینده روشن گفت: «سطح سه در مرکز تخصصی مهدویت جریان دارد و ان‌شاء‌الله برای راه‌اندازی سطح چهار رشته تخصصی مهدویت در مؤسسه آینده روشن(پژوهشکده مهدویت) همکاری‌های لازم صورت می‌گیرد».
آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری، در دیدار با مسؤولان، پژوهشگران و اعضای هیأت علمی مؤسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) با بیان اینکه بخشی از مسؤولیت‌های نظام باید از حوزه تأمین شود، گفت: «اگر این کار با ساختار و متد درستی صورت گیرد، نیروهای حوزوی با اثرگذاری بیشتری برای نظام اسلامی به خدمت می‌پردازند».
وی با اشاره به ضرورت گسترش و ساماندهی مراکز تخصصی حوزوی و رشته‌های زیر مجموعه آنان خاطرنشان کرد: «در این دوره از مدیریت حوزه علمیه، تصمیم داریم پرونده رشته‌های تخصصی و کاستی‌هایی که وجود دارد را در یک سال ساماندهی کنیم تا در مراسم جشنی پایان کار ساماندهی و نظامند‌کردن مراکز تخصصی اعلام شود».
آیت‌الله بوشهری بر به‌روزرسانی رشته‌های تخصصی حوزه علمیه تأکید کرد و ابراز داشت: «متأسفانه مسأله راه‌اندازی و گسترش مراکز تخصصی حوزه، با پیچ و خم‌های اداری روبه‌رو می‌شوند که تلاش داریم با رفع اینگونه موانع هرچه زودتر به درخواست‌های راه‌اندازی مراکز جدید رسیدگی شود».
مدیر حوزه‌های علمیه کشور با اشاره به فعالیت‌های درخور توجه مؤسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) در عرصه مهدویت تصریح کرد: «خوشبختانه سطح ۳ در مرکز تخصصی مهدویت جریان دارد و ان شاء الله برای راه‌اندازی سطح چهار رشته تخصصی مهدویت در مؤسسه آینده روشن(پژوهشکده مهدویت) همکاری‌های لازم صورت می‌گیرد».
همچنین در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین سید مسعود پورسیدآقایی رییس مؤسسه آینده روشن(پژوهشکده مهدویت) مطالبی را پیرامون مهدویت و لزوم راه‌اندازی رشته‌های تخصصی مهدویت بیان داشت.
نشانی اینترنتی آینده روشن http://bfnews.ir است و علاقه‌مندان برای ارتباط با مؤسسه آینده روشن(پژوهشکده مهدویت) در قم، می‌توانند با تلفن ۷۸۴۰۰۸۰ با پیش شماره ۰۲۵۱ تماس بگیرند و یا به نشانی قم، خیابان شهدا، کوچه ۲۵، پلاک ۲۷ مراجعه کنند.
آخرین ویرایش
در 1392/8/24 14:40 توسط الهام توسلی

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366