پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

از مهدی‌باوری تا مهدی‌یاوری

معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت با اشاره به امضای تفاهم‌نامه میان دانشگاه پیام نور و مرکز تخصصی مهدویت گفت: «در این تفاهم‌نامه بر اجرای برنامه‌های کوتاه‌مدت مهدویت تأکید شد».
حجت‌الاسلام محمدرضا نصوری، معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت با اشاره به امضای تفاهم‌نامه میان دانشگاه پیام نور کشور و مرکز تخصصی مهدویت گفت: «در این تفاهم‌نامه که دانشگاه پیام نور سبزوار به نمایندگی از دانشگاه پیام نور کشور حضور داشت، بر اجرای برنامه‌های کوتاه‌مدت مهدویت تأکیدشد».
وی با اشاره به اجرای فاز نخست این تفاهم‌نامه، خاطر نشان کرد: «در فاز نخست مقرر شد تا تمام دانشجویان واحدهای مختلف دانشجویی پیام نور یک دوره کوتاه مدت آموزش مهدویت ببینند و بعد از امتحان از طریق فضای مجازی و کسب بالاترین امتیاز 200 نفر از دانشجویان گزینش شوند».
حجت‌الاسلام نصوری ادامه داد: «این 200 نفر در اردیبهشت سال آینده در جشنواره دانشگاه پیام نور سبزوار با عنوان «از مهدی‌باوری تا مهدی‌یاوری» در دوره‌های وبلاگ‌نویسی، خوشنویسی و برنامه‌های هنری و فرهنگی مهدوی که در 4 روز برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند».
معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت بااشاره به محورهای آموزش مهدوی پیشنهادی از سوی مرکز تخصصی مهدویت، اظهارداشت: «سبک زندگی مهدوی، اخلاق مهدوی و برنامه‌های کاربردی مهدوی ازجمله این محورهاست تا دانشجویان بتوانند یک جریان‌سازی مهدوی را در تمام واحدهای دانشجویی پیام نور انجام دهند».
آخرین ویرایش
در 1392/11/8 19:31

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366