پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

زیرنویس مصاحبه ریچاردسون با سید راث

کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد، مصاحبه ریچاردسون با سید راث که با هدف ایجاد تقابل بین مسلمانان و مسیحیان در موضوع آخرالزمان و ظهور منجی است، را به فارسی زیرنویس کرده است.
کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد به‌همت کار گروه ترجمه این کانون، مصاحبه جوئل ریچاردسون با سید راث، تحت عنوان «این خارق‌العاده است»، را به فارسی زیرنویس کرده است.
جوئل ریچاردسون، نویسنده کتاب« ضد مسیح اسلامی» می‌باشد.
کتاب حاضر که پیش از این، توسط کانون مهدویت دانشگاه فردوسی ترجمه شده است، نشان‌دهنده اعتقادات و انحرافات این نویسنده می‌باشد.
وی پژوهشگر تندرو در مسائل دینی و با تخصص آخرالزمان است.
آنچه وی را از اکثر هم مسلکان یهودیش متمایز می‌کند، تفسیرهای متفاوت و جهت‌دار او از کتب مقدس است که با ظرافت خاصی معارف را مطرح می‌کند و بر اعتقادات باطل خود، شیطان‌گونه لباس حق می­‌پوشاند تا ایدئولوژی آخرالزمانی اسلام را منفی جلوه دهد.
سید راث در ابتدای برنامه، با بیان داستانی، مخاطب را قانع می­‌کند که ریچاردسون برگزیده­ خداوند برای تعلیم معارف آخرالزمانی به مردم است . سپس ریچاردسون به ارائه­ نظرات خود پیرامون پیشگویی­‌های انجیل در مورد آخرالزمان می­‌پردازد و تأکید می‌کند که محوریت تمام وقایع در آخرالزمان بر خلاف تصور کلیسای مسیحیت، اسرائیل و خاورمیانه است. وی بر اساس ادله­ ضعیف و پوشالی خود مدعی می­‌شود که منجی مسلمانان که نامش «مهدی» است، همان ضدمسیح انجیل است و با بیان اینکه در نگاه اسلام عیسی پیامبری مسلمان است، سعی در ایجاد تقابل بین مسلمانان و مسیحیان دارد.
شایان ذکر است علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این ویدئوها و همچنین دریافت آنها، می‌توانند به پایگاه اینترنتی کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد، به نشانیwww.zohoor313.com مراجعه نمایند.
آخرین ویرایش
در 1392/11/6 23:13

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366