پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری نشست دانشجویان مهدی یاور در نهم ربیع‌الأول

حجت الاسلام طاهری گفت:« نهم ربیع‌الأول نشست بزرگ مهدی یاوران با حضور ۵ هزار نفر از دانشجویان عضو هیئات و کانون‌های مهدویت دانشگاه‌ها از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در مسجد جمکران برگزار می‌شود».
حجت الاسلام طاهری، مدیر فرهنگی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفت: «بنا داریم در 9 دانشگاه دولتی در 9 استان کشور که شامل استان‌های همدان، گلستان، آذربایجان غربی، اصفهان، مازندران، فارس، قزوین، یزد و خوزستان می‌شود، با همکاری هیئت رزمندگان اسلام کشور و بسیج دانشجویی و دستگاه‌های آموزش عالی، مراسم پرفیض دعای ندبه را برای دانشگاهیان و عموم مردم در روز جمعه 8 ربیع الأول اجرا کنیم».
وی به دومین برنامه نهاد رهبری در دانشگاه‌ها برای روز 9 ربیع الأول اشاره کرد و افزود: «در این روز، نشست بزرگ مهدی یاوران باحضور 5 هزار نفر از دانشجویان عضو هیئات و کانون‌های مهدویت دانشگاه‌ها از ساعت 14 تا 17 در مسجد جمکران برگزار می‌شود».
مدیر فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ادامه داد: «در این برنامه مسجد جمکران، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و دستگاه‌های آموزش عالی با نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها همکاری می‌کنند.
سخنرانان این مراسم، حجت‌الاسلام محمدیان، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و حجت‌الاسلام رفیعی خواهند بود».
حجت‌الاسلام طاهری تصریح کرد: «مدیریت فرهنگی نهاد در نظر دارد در اواخر دی ماه سال جاری نشست سراسری دبیران کانون‌های مهدویت دانشگاه‌های سراسرکشور را با مشارکت کامل بنیاد مهدویت طی 2 روز در اردوگاه مهدی یاوران جمکران برگزار کند و در این نشست دبیران را با شیوه فعالیت در حوزه مهدویت در دانشگاه‌ها آشنا کند».
آخرین ویرایش
در 1392/10/17 08:44

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366