پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 61 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

انتشارماهنامه دانش آموزی «آسمانی‌ها»

دومین شماره از ماهنامه مهدوی «آسمانی‌ها» ویژه نوجوانان در ماهشهر منتشر شد. بخش‌هایی از ماهنامه آسمانی‌ها شامل کوچه باغ انتظار، امام را باید بشناسیم و... است.
علیرضا محمودی‌شاد، مدیر کانون قرآن و انتظار شرکت عملیات غیرصنعتی ماهشهر، با اعلام خبر انتشار دومین شماره ماهنامه فرهنگی مهدوی نوجوانان با عنوان«آسمانی‌ها» گفت: «در راستای نشر معارف مهدویت و آشنایی نوجوانان با صاحب‌الزمان(عج) این ماهنامه در سطح شهرستان ماهشهر به‌چاپ می‌رسد».
وی بیان کرد: «ماهنامه آسمانی‌ها در تیراژ دو هزار نسخه به چاپ می‌رسد که شماره اول آن مهر و شماره دوم آن آبان‌ماه امسال منتشر شد و در سطح مدارس راهنمایی و متوسطه توزیع شد.
در این ماهنامه پاسخگویی به سؤالات مذهبی نوجوانان از سوی کارشناس مربوطه حجت‌الاسلام محمد عرب صورت می‌‌گیرد».
مدیر کانون قرآن و انتظار شرکت عملیات غیرصنعتی ماهشهر گفت:«بخش‌هایی از ماهنامه آسمانی‌ها شامل کوچه باغ انتظار، داستانک، شرح عملکرد برنامه‌های مهدوی شهرستان، امام را باید بشناسیم و پذیرش اشتراک، معرفی کتاب و پرسش از شما، پاسخ از ما است».
محمودی‌شاد تصریح کرد: «صاحب امتیاز این نشریه شرکت عملیات غیرصنعتی کانون قرآن و عترت و بنیاد مهدویت ماهشهر است. همچنین مخاطبان ماهنامه «آسمانی‌ها» از طریق سامانه پیامکی می‌توانند پرسش‌ها و دل‌نوشته‌های خود را به بخش تحریریه ماهنامه ارسال کنند».
آخرین ویرایش
در 1392/10/17 08:49

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366