پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری دوره معارف مقدماتی مهدویت در دانشگاه فردوسی مشهد

در راستای تربیت نیروهای توانمند در حوزه مباحث معرفتی امام زمان(عج)، دوره آموزشی معارف مهدویت در نیم سال اول تحصیلی1392، توسط کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد، سلسله جلسات دوره آموزشی معارف مهدویت را در راستای تربیت نیروهای توانمند در حوزه مباحث معرفتی امام زمان(عج)،در طول نیم سال اول تحصیلی 92 برگزار کرد. پس از برگزاری همایش معارفه دوره‌های مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد در آبان‌ماه، با توجه به میزان متقاضیان شرکت در دوره‌ها، به‌همت کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد و زیر نظر بنیاد مهدی موعود(عج) مشهد مقدس، این دوره در دو کلاس در روزهای چهار شنبه 12 الی 14 و نیز پنج شنبه 12 الی 14 و با هدف آموزش مباحث معرفتی امام عصر(عج) و نیز پاسخگویی به سؤالات دانشجویان در این زمینه برای60 نفر از دانشجویان، برگزار می‌شود. تاکنون پنج جلسه از این جلسات با حضور اساتیدی همچون حجت‌الاسلام و المسلمین علی عباسی، حجت الاسلام و المسلمین محمدی، حجت الاسلام و المسلمین سید آبادی و حجت الاسلام و المسلمین دهنوی با موضوعات منجی در ادیان، امام مهدی در قرآن، امام مهدی در روایات و فلسفه غیبت، انتظار و وظایف منتظران، در دانشکده ریاضی برگزار شده است.
این دوره با موضوعات مختلف در قالب یک سیر محتوایی منسجم تا پایان ترم جاری ادامه خواهد یافت و جلسات آن هر هفته چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می‌شود.
آخرین ویرایش
در 1392/10/17 08:52

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366