پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

شب فیروزه‌ای

همزمان با فرارسیدن ماه صفر، ویژه برنامه شب فیروزه‌ای از مسجد مقدس جمکران بر روی آنتن خواهد رفت. این برنامه یکی از ویژه برنامه‌های رادیو قم است که یکی از بخش‌های آن، پخش برنامه‌های تخصصی و کارشناسی راجع به مهدویت و عاشورا است.
همزمان با ماه صفر شهر قم حال و هوای خاصی به خود گرفته و مردم در غم غربت حسین‌بن علی(ع) و یاران باوفایش گریان‌اند.
اماکن فرهنگی و مذهبی قم هم در این ایام با ویژه برنامه‌‌هایی می‌کوشند تا با برگزاری برنامه‌هایی در غم مصیبت اهل بیت(ع) به سوگ بنشینند.
یکی از برنامه‌هایی که قرار است اجرا شود، ویژه برنامه شب فیروزه‌ای است که قرار است به‌صورت مستقیم از مسجد مقدس جمکران بر روی آنتن رادیویی رود.
علی اسماعیلی تهیه‌کننده برنامه شب فیروزه‌ای گفت: «این برنامه یکی از ویژه برنامه‌های رادیو قم است که با محوریت عاشورا اجرا خواهد شد».
وی افزود:« این برنامه دارای بخش‌های مختلفی است که یکی از بخش‌های آن پخش برنامه‌های تخصصی و کارشناسی مهدویت و عاشورا است که کارشناسان حوزوی در آن حضور دارند».
تهیه‌کننده برنامه شب فیروزه‌ای ابراز داشت: «یکی دیگر از بخش‌های این برنامه پخش دعاهای مسجد مقدس جمکران و مصاحبه با مردم خواهد بود».
اسماعیلی تأکید کرد: «در این برنامه همه تلاش ما بر این است تا بتوانیم ارتباط میان عاشورا و ظهور امام عصر(عج) را بررسی کنیم».
آخرین ویرایش
در 1392/9/15 03:15 توسط زهره رجبی شیزری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366