پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 62 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

آب حیات

کتاب «آب حیات» شامل مجموعه سخنرانی‌های مهدوی آیت الله محمد ناصری است که به‌ همت مجید هادی‌زاده، تهیه و تنظیم شده و توسط انتشارات خلق روانه بازار نشر شد.
کتاب «آب حیات» شامل مجموعه سخنرانی‌های مهدوی آیت الله ناصری است که به‌همت مجید هادی‌زاده تهیه و تنظیم شده، این کتاب توسط انتشارات خلق روانه بازار نشر شده است.
این کتاب از هشت گفتار تشکیل شده است که عناوین آن عبارت است از: نگاهی به سیمای حضرت ولی عصر، درباره غیبت، خصوصیات و مراتب حضرت حجت(ع)، حضرت ولی عصر در آئینه وحی، انتظار، شبهاتی پیرامون حضرت حجت(ع)، ظهور و تشرف.
جعفر ناصری دولت آبادی، فرزند آیت الله ناصری در مقدمه این کتاب آورده است: «آن‌چه پیش رو دارید، منتخبی است از سخنان عاشق دلباخته و عارف خودساخته، حضرت آیت الله حاج شیخ محمد ناصری که به چشم او، بیماری فراق توان دید و به دل او، نور امید توان یافت و از زبانش، سخن عشق توان شنید.»
حضرت آیت الله ناصری نیز درباره گروه‌های مختلف یاران امام عصر علیه السلام می‌فرماید:
«همواره پنج گروه از اولیا در محضر آن ولی مطلق به‌سر می‌برند و در خدمت ایشان از جان و دل می‌کوشند. اینان اوتاد، نجبا، نقبا، رجال‌الغیب و صلحا هستند.»
شایان ذکر است، چاپ پنجم کتاب «آب حیات» در 3 هزار نسخه و 416 صفحه در قطع وزیری و با بهای 4500 تومان در سال 1387 منتشر شد.
آخرین ویرایش
در 1392/9/10 06:21

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366