پایگاه‌های موضوعی

مهدویت در اخبار دربرگیرنده اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با آموزه مهدویت است. هم‌اکنون 61 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری مسابقه پیامکی«لطفاً منتظر باشید...»

دومین دوره مسابقه پیامکی با عنوان «لطفاً منتظر باشید...(نینوا معبر انتظار)» توسط کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود. این مسابقه ویژه دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد.
دومین دوره مسابقه پیامکی با عنوان «لطفاً منتظر باشید...(نینوا معبر انتظار)» توسط کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود. این مسابقه در قالب 7 سؤال با تکیه بر پیوندهای عاشورا و مهدویت و ارتباط قیام سید الشهدا و امام عصر (علیهماالسلام) تدوین شده و از پنج‌شنبه سی‌ام آبان ویژه دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت می‌توانند متن سؤالات و منابع معرفی شده را از سایت کانون مهدویت دریافت کرده و پاسخ‌های خود را تا تاریخ 19 آذرماه سال جاری به‌صورت یک کد 7رقمی(شامل شماره گزینه‌های سؤالات یک تا هفت) همراه شماره دانشجویی خود به شماره پیامک 1000300313 پیامک کنند. در پایان به هشت نفر از شرکت‌کنندگانی که پاسخ صحیح را ارسال کرده‌اند به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
آخرین ویرایش
در 1392/9/16 06:07 توسط الهام توسلی

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
9 - 02188998601
تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366